o nás

Jsme česká firma zabývající se vývojem a smluvní výrobou doplňků stravy a potravin pro zdravý životní styl či pro sportovce dle přání zákazníka. 
Výhodou naší společnosti je, že nabízíme komplexní péči o zákazníka a to od vývoje produktu, přes legislativní poradenství složení produktu a správného povinného označení etikety, až po finální výrobu výrobku. Produkty nabízíme ve formě kapslí nebo práškových směsí. 

Máme k dispozici kapslovací stroj na plnění kapslí velikosti 1, 0 a 00, které mohou být živočišného původu (želatina) či původu rostlinného (hydroxypropylmethylcelulóza), tudíž jsou vhodné i pro vegany. Kapsle je možné naplnit samostatnou aktivní látkou či směsí aktivních látek, jako jsou vitamíny, minerály, byliny, extrakty, aminokyseliny, vlákniny apod. Kapsle zákazníkovi můžeme dodat v hromadném balení nebo již jako rozplněný hotový produkt.

 

U práškových produktů nabízíme výrobky vhodné nejen pro sportovce, tzn. směsi pro přípravu proteinových, iontových, sacharidových, aminokyselinových, energetických, před tréninkových či po tréninkových nápojů. Ale umíme také nabídnout různé kaše včetně proteinových, směsi na přípravu palačinek, pudinků, směsi pro zvířata apod. Nabízíme i plnění jednosložkových produktů do zvoleného obalu zákazníka.

sídlo společnosti

Holubova 1204/27 70300 Ostrava-Vítkovice

IČ:28657985 DIČ:28657985
výroba

Nerudova 8 70300 Ostrava-Vítkovice

p&a thrax

info@thrax.cz
+420 603 899 559

copyright thrax 2021